Vaša košarica je prazna.
Znamke
Nuxe set EXCLUSIVELY HIM 2023
KRATEK ROK
Pakiranje: Paket
Set vsebuje:
MEN Gel Multi-fonctions Hydratant, krema za obraz z izvlečki hrasta in gabra ter hialuronsko kislino kožo vlaži, jo napolni z energijo in zmanjšuje sijaj na predelih, ki so običajno bolj mastni. Koža v trenutku postane udobna in mehka, brez mastnega občutka. Kožo intenzivno vlaži in zmanjšuje znake utrujenosti in stresa.
MEN Deodorant Protection 24h, dezodorant zagotavlja 24-urno zaščito ter ne vsebuje alkohola in aluminijevih soli. Na oblačilih ne pušča belih sledi in preprečuje nastanek znojnih madežev. Vsebuje izjemno moško, lesno in začinjeno dišavo. Primeren je tudi za občutljivo kožo.
MEN Gel Douche Multi-Usages, gel za tuširanje vsebuje čistilno osnovo rastlinskega izvora in nevtralen pH, ki s pomočjo izvlečkov hrasta in gabra nežno očisti obraz, telo in lase. Primeren tudi za občutljivo kožo.
Večnamensko suho olje Florale, 50 ml
Večnamensko suho olje z zlatim sijajem, 100 ml
Parfumska voda, 50 ml
Smo edini uradni zastopnik znamk ARKOPHARMA, BIODERMA, ISDIN, PURESSENTIEL in RAUSCH v Sloveniji. Jamčimo za originalnost izdelkov.
Naročene izdelke odpošljemo še isti oziroma naslednji delovni dan od dneva naročila.
Pokličite nas na brezplačno telefonsko številko 080 35 64.
Ob nakupu nad 50€ je dostava BREZPLAČNA.