Ob registraciji prejmete dodaten 5% ❤️ popust.
Vaša košarica je prazna.
Znamke
Krema za roke in nohte + Gratis čistilni gel za roke brez izpiranja
*Za vse tipe / Za roke
Obnavlja, hrani in ščiti
Pakiranje: Tuba, 30 ml
Svilnata in nemastna krema za roke in nohte je obogatena z dragocenimi izvlečki medu in sončnice ter z dragocenimi olji in vitaminom E. Hrani in obnavlja suhe in razpokane roke, hkrati pa jih ščiti pred prezgodnjim staranjem.Ob redni uporabi bodo roke mehke, nohti pa okrepljeni.
Kremo za roke in nohte uporabljajte po potrebi.
Ali si lahko privoščite nekaj časa za sprostitev?V toplo vodo dodajte nekaj Izjemno bogatega čistilnega gela za obraz in telo ter limonin sok. Roke potopite vanjo za 5 minut. Roke osušite in do zapestij kot masko nanesite Kremo za roke in nohte, nežno masirajte, preostanek pa odstranite s papirnatim robčkom.
Ali vaše roke v hladnih zimskih mesecih potrebujejo pomoč?Za še bolj hranilen učinek Kremi za roke in nohte dodajte kapljico Čudežnega suhega olja Huile Prodigiuse.
Za lažjo manikuro zmehčajte obnohtno kožico z vmasiranjem Kreme za roke in nohte.
Tako kot ostali deli telesa, tudi vaše roke občasno potrebujejo piling. Pred manikuro zmešajte malo Kreme za roke in nohte s kapljico Nežnega gelnega pilinga in nežno masirajte, nato sperite. Na koncu nanesite Kremo za roke in nohte. Vaše roke bodo tako mehke, kot še nikoli doslej!
Ne vsebuje parabenov.Vsebuje vsaj 90,6, % sestavin naravnega izvora.
Vonj po medu ustvari kokon dobrega počutja ter pomirja kožo in duha.
AQUA/WATER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, DIMETHICONE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, MEL/HONEY, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CERA ALBA/BEESWAX, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHERYL ACETATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, CARBOMER, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, ALLANTOIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HORDEUM VULGARE CERA/SPENT GRAIN WAX, TROPOLONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL [N2001/C].Seznam sestavin se lahko spremeni. Svetujemo vam, da vedno preverite seznam sestavin, ki so navedene na kupljenem izdelku.
Čistilni gel z ultra-senzorično želatinasto teksturo ovije roke v slasten vonj po medu, osvežen s citrusnimi notami. Zahvaljujoč zelo praktičnemu pakiranju ga imate lahko vedno s seboj. Za čiste roke brez izpiranja.
Nanesite na roke in nežno vmasirajte. Izogibajte se stiku z očmi. V primeru stika z očmi temeljito sperite.
Glavne aktivne sestavine naravnega izvora: glicerin, ki kožo pusti mehko in udobno, alkohol.Vsebuje 98 % sestavin naravnega izvora.
Opozorilo: Vnetljiva tekočina. Hranite ločeno od vročine in odprtega ognja. Hranite izven dosega otrok.
Slastna dišava medu poskrbi za neustavljiv užitek za vsa čutila.
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN [N4902/A].Seznam sestavin se lahko spremeni. Svetujemo vam, da vedno preverite seznam sestavin, ki so navedene na kupljenem izdelku.
Gel za čiščenje obraza in odstranjevanje ličil, 200 ml
Izjemno pomirjujoči balzam za obraz, 50 ml
Očarljiva dišeča vodica za telo, 100 ml
Medeni balzam za ustnice, 15 g
Smo edini uradni zastopnik znamk ARKOPHARMA, BIODERMA, ISDIN, PURESSENTIEL in RAUSCH v Sloveniji. Jamčimo za originalnost izdelkov.
Naročene izdelke odpošljemo še isti oziroma naslednji delovni dan od dneva naročila.
Pokličite nas na brezplačno telefonsko številko 080 35 64.
Ob nakupu nad 50€ je dostava BREZPLAČNA.